Mariobet ile Kazanmaya Var mısın?

Paralarını boşa harcama. Mariobet365 ile tanış, tahmin ve masa oyunları ile kendine en iyi yeri hazırla. Kazanmanın tadını çıkar!

Reklam & İletişim

Öncelik olarak Mariobet üzerine çalışmalar yapan sistemimiz, bu servis dışındaki bahis bürolarından da reklam alabilmektedir. Bize reklam vermek için mail adresimizden bize ulaşmanız yeterlidir. “Hakkımızda” sayfasında bulunan mail adresimize e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilir ve reklam konusundaki teklifinizi sunabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz postalar 2 iş günü içerisinde değerlendirildikten sonra size cevap verilecektir.

İletişim

www.mariobetkayit.com olarak biz her zaman size destek olmaya devam edeceğiz. Fakat bizimle ilgili bir sorununuz bulunduğunda, iletişime geçmeniz gerektiğinde veya tavsiye vermeyi düşündüğünüzde bize iletişim yollarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

  • İçeriklere Yorum Göndererek

Açmış olduğumuz başlıklara tıkladıktan sonra alt kısımda bulunan yorum sekmesinden bize taleplerinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede talepleriniz işlenip size geri dönüş sağlanacaktır. Göndermiş olduğunuz mesajlar uygun görülmediği sürece yayınlanmayacak sadece panelimizde bulunacaktır.

  • Mail Göndererek

info@mariobetkayit.com mail adresimize e-posta gönderdiğiniz takdirde kısa süre içinde bu e-posta değerlendirilecek ve uygun şekilde size geri dönüş sağlanacaktır. Dilerseniz bize bu şekilde de ulaşabilirsiniz.

  • Sosyal Medya Üzerinden

Sitemizde bulunan sosyal medya ikonlarına tıkladığınızda açılan hesaplar üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Twitter sayfamıza mention göndererek, DM atarak; Facebook sayfamıza mesaj göndererek veya paylaşımlara yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Sizden Beklentilerimiz

Öncelikli olarak sizden beklentilerimiz sistemimizdeki işlemeyen unsurları bize belirtmeniz. Böylece her geçen gün daha da gelişmiş, yenilenen bir site ile karşı karşıya kalırsınız. Bunun dışında şikayetlerinizi, taleplerinizi ve merak ettiğiniz soruları da bize ulaştırabilirsiniz.

En İyi Mariobet Siteleri

Mariobet365 ile Kazanmaya Var mısın? © 2017 Frontier Theme