Mariobet ile Kazanmaya Var mısın?

Paralarını boşa harcama. Mariobet365 ile tanış, tahmin ve masa oyunları ile kendine en iyi yeri hazırla. Kazanmanın tadını çıkar!

Mariobet365 Kurpiyerlerinin Özellikleri

Masa oyunları ve Poker konusunda kurpiyer oldukça önemlidir, son zamanlarda ön plana çıkan Şans Oyunları kısmında da bu çalışanları görüyoruz. Oyunu kontrol eden ve kullanıcılara yol gösteren kişiler, Mariobet365’te de çok sayıda bulunuyor. Uzman bir ekip tarafından kontrol edilen oyunlardaki çalışanların özelliklerine kısaca bakalım.

Türkler mi?

En çok gelen soruların başında kurpiyerlerin Türk olup olmadığı yer almaktadır. Genelde firmalar bu konuda yabancı kişiler ile çalışsa da sadece Türkler ile oynamak isteyen kullanıcıları için de birkaç Türk vatandaşı çalışan oturtmaktadır. Fakat genelini sorguladığımızda %60 – %70 oranında yabancı kurpiyerler bulunmaktadır.

Kız – Erkek Oranı

Bu konuda %50 – %50 oran olduğunu söyleyebiliriz. Kimi kullanıcılar, profesyonel bir şekilde bu oyunu oynamak ve para kazanmak için erkek kurpiyerlerin masalarına oturur, kimi kullanıcılar ise eğlence için orada bulunduklarından bayan kurpiyerlerden destek almak isterler.

Sohbet Ediyorlar mı?

Bu konuda Mariobet365’i örnek vererek gitmek istiyorum. Sistemde bulunan kurpiyerlerin ekranlarında sohbet akışı da bulunuyor. Masadan yazacağınız her gönderi onlara gitmekte ve böylece sohbet sağlanmaktadır. Fakat sohbete 3. kişinin girmesi oldukça zordur, çünkü sizin gönderdiğiniz mesaj sadece kurpiyere ulaşacaktır.

Kişilik Özellikleri Nelerdir?

Heyecanın, stresin ve gerilimin had safhada olduğu masa oyunlarında çalışanlar, müşterilerinin bu hislerini minimuma indirmek ve onları rahatlatmak için elinden geleni yapar. Muhabbet etmek, onlara destek olmak gibi birçok şekilde yardım da bulunurlar. Kaybettikleri zaman motive eden, kazandıklarında ise tebrik eden kişilerdir. Böylece her zaman müşterinin memnuniyetini kazanırlar. Kendileri de ayrıca oldukça hareketli insanlardır. Zaten onlarca kişiyle aynı anda ilgilenmelerinden bunu çıkartabiliriz.

Updated: Ocak 6, 2017 — 8:36 am

En İyi Mariobet Siteleri

4 Comments

Add a Comment
  1. normalinde hep saçma insanlarla karşılaştım.umarım burda profesyonel insanlar vardır.türk yabancı benim için önemli değil

  2. Ben kurpiyerlerin Türkçe bilmesinden yanayım. İngilizce biliyorum fakat oyun oynarken Türkçe bilen birileri ile muhabbet etmek güzel oluyor. Bu yüzden firmalar ne kadar çok Türkçe bilen çalışan alırlarsa o kadar iyi olur benim için.

  3. Ben canlı casino sitelerine girdiğim zaman karşımda güzel bayanların olmasını isterim. Oyun oynarken bu bayanlar ile muhabbet etmek hoş oluyor ve bence bana şans getiriyor. Bu bakımdan siteyi tebrik ederim çalışanlarını çok iyi seçmişler.

  4. Kurpiyerler gerçekten oldukça hoş seçilmiş. Yani oyuna çok hakimler ve müşterilere nasıl davranmaları gerektiğini iyi biliyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mariobet365 ile Kazanmaya Var mısın? © 2017 Frontier Theme