Mariobet ile Kazanmaya Var mısın?

Paralarını boşa harcama. Mariobet365 ile tanış, tahmin ve masa oyunları ile kendine en iyi yeri hazırla. Kazanmanın tadını çıkar!

Mariobet Daegu – Ulsan Tahmini

Güney Kore K-Ligi Lig Sezonu – 20. Haftasında,  Hyundai ile Daegu takımları karşı karşıya geliyor. sezonun yarısını bitirmişken, üncülüğü, Daegu ise 11ci sırada yer almaktadır. Karşı karşıya geldikleri maçlarda genellikle, her iki takım içinde karşılıklı gollü ve son maçlarında alt olarak bitmiş olsada her iki takımın gol yollarını iyi kullandığını söylemek mümkün. Maç istatistiklerine bakıldığında
Daegu’nun genel olarak kendi sahaısnda beraberliğe doğru daha yatkın bir maç sergilediğini söylemek mümkün. Bunun yanı sıra, karşısındaki Ulsan ise, beraberlik ile mağlubiyet hemen hemen aynı oranda zikrediyor. Bu sebebden dolayı her iki takımın gol atacağı düşüncesi ile, bu iki takımın taraf bahsi yapmak yerine karşılıklı gol var oynamak daha mantıklıdır. Zaten maç istatistiklerine bakıldığında Daegu ‘nun defansif oynadığını, maçlarda genelde defansa kapandığını görmemiz mümkündür. Bu sebebten dolayı ilk yarı 0 ve, karşılıklı gol tahminleri, muhtemel gelebilecek maç tahminlerimizdendir.

En İyi Mariobet Siteleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mariobet365 ile Kazanmaya Var mısın? © 2017 Frontier Theme