Mariobet ile Kazanmaya Var mısın?

Paralarını boşa harcama. Mariobet365 ile tanış, tahmin ve masa oyunları ile kendine en iyi yeri hazırla. Kazanmanın tadını çıkar!

Haftanın 7 Günü Promosyonlar

Tüm Türkiye’nin yakından takip ettiği ve kitlesini her geçen gün arttıran Mariobet365, son zamanlarda eklediği promosyonlar ile neredeyse her gün size para kazandırmanın yollarını arıyor. Kimi zaman özel etkinlikler, kimi zaman ise yatırma bonuslarındaki artışlar ile birlikte artık daha fazla kazanç elde edebilir ve kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Mariobet Kayıt olarak sizlere bu konuda tüm detayları sunuyoruz!

Daha önce Mariobet365 Hakkında isimli ana başlığımızda belirttiğimiz tüm konuların yanı sıra ekstra kampanyalardan da bahsedeceğimiz bu içerikte, sizi bahis bürosuna daha da bağlanacağız.

Yatırım Bonusları

Cepbank ile %15 Ekstra!

Türkiye ve dünya çapında faaliyet gösteren bankaların yeni hizmetleri arasında gösterilen CepBank, en iyi alternatiflerden gösteriliyor. Burada olay şu şekilde işliyor. Siz bankanızdan bir cep numarasına tanımlı olacak şekilde para gönderiyorsunuz, o kişi de ATM üzerinden kendi telefon numarası ve gelen kodu ile o parayı çekiyor. Böylece iki taraflı güvenlik sağlanmış oluyor. Firmanın bu sistem ile ödediği ekstra promosyon %15 olarak belirlenmiş durumda.

Astropay %10 Kazandırıyor

Ön ödemeli kart sistemlerinde ön plana çıkan Ukash’ın faaliyetini bırakması ile Astropay liderliğe geldi. Mariobet365 size bu ödeme seçeneğini kullanmanız dahilinde %10 para yatırma bonusu vermektedir. Peki bu işlemi nasıl yapıyorsunuz?

Astropay satışı yapan bir firmaya ulaşıyor ve fiyatlarını alarak, gerekli miktarda ödeme yapıyorsunuz. Karşı taraf size bir kod veriyor. Oyun oynayacağınız sitenin sistemine girip para yatırma işlemlerinden o kodu yapıştırıyor ve miktarı belirliyorsunuz. Saniyeler içinde yatırma işleminiz onaylanarak bakiyeniz eklenecek.

%10 EcoPayz Bonusu

Ülkemizde çok kullanılmasa da uluslararası mecrada tercih edilen EcoPayz EcoCard, %10 ekstra bakiye ekletmektedir. Fakat belli kurallar çerçevesinde işleme alabiliyorsunuz.

Diğer Kampanyalar

Doğum gününüze, sisteme davet edeceğiniz arkadaşa göre onlarca farklı promosyondan faydalanarak Haftanın 7 Günü işlem yapabilirsiniz. Bu konuda sistemi takip etmenizi ve ilgili sekmeye sürekli tıklamanızı tavsiye ederiz. BOL KAZANÇLAR…

Updated: Şubat 7, 2017 — 2:03 pm

En İyi Mariobet Siteleri

2 Comments

Add a Comment
  1. Astropay, Ecopayz gibi ön ödemeli kartlar ve güvenli para yatırma işlemlerine promosyon vermeleri benim çok hoşuma gitti. Hem güvenlik önlemi almış oluyoruz hem de fazla kazanıyoruz.

  2. Promosyonlar çok iyi size de tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mariobet365 ile Kazanmaya Var mısın? © 2017 Frontier Theme