Mariobet ile Kazanmaya Var mısın?

Paralarını boşa harcama. Mariobet365 ile tanış, tahmin ve masa oyunları ile kendine en iyi yeri hazırla. Kazanmanın tadını çıkar!

14.06.2017 Çarşamba – FİNLANDİYA 1. LİGİ

Hifk – Seinajoen Jk

Finlandiya Veikkausliiga Ligi 2017 Sezonu – 12. Haftasında iki takım karşı karşıya gelecek. Her iki takım içinde birşeyler söylemek henüz erken, sezon sonuçta yeni başlamış, ve sıralamada SJK 8nci sırada HIFK ise 11nci sırada yer almakta. Karşı karşıya geldikleri maçları örnek görmek istersek tahminde bulunmak için,  karşı karşıya geldikleri bütün maçlarda sürekli 2,5 üst 1,5 üst bitmiş durumda Sakat oyuncularının da olmadığını söylemek isteriz. Ve bu maça illegalden oynamak istiyen kullanıcılarımız için karşılıklı gol var ve 1,5 üst banko diyebiliriz.

Kemi Kings – Mariehamn
Fillandiya liginin 12. Haftasında karşı karşıya iki mükemmel takım gelmektedir.  Puan durumuna bakarak birşey demek gerekirse, henüz erken diyebilirim çünkü daha yeni başlamış bir sezonun başlangıcındalar her iki takımda. Yalnız her iki takımda, yaptıkları maçlarda son 3 maçı Mariehamn farklı bir şekilde ve 1 farkla kazanmış. Maç istatistiklerine bakıldığında ise,  her iki takımın gol yollarında iyi olduğu ve, oyuncularını iyi kullandığı görünüyor. BU nedenle 1.5 üst gol oynama için ideal bir seçim olabilir. 1.5 üst illegaldende oynayabilirsiniz.

Kuopion – Vaasa
Geçtiğimiz sezon orta halli bir sezon geçiren Vaasa bu sezon başlangıcında bakalım sezon sonuna kadar nasıl bir performans sergileyecek.  Her iki takım karşı karşıya geldikleri bütün maçların hepsinde, 1,5 üst banko olarak değerlendirilmiş. Bu oynanıcak karşılaşmadada, 1,5 üst banko oynanabilir. KuPS (0 Sakat, 2 Cezalı) oyuncuları var, Vaasa’nın ise yedek yada sakat oyuncusu yok. Maç istatistiklerinde son maçları 0 ve mağlubiyet ile bitmiş olan Kups, son maçlarda berabere kalan Vasaa karşısında ne yapabilecek. Bu maçta cok sakat ve ne olacağı belirsiz bir maç. Var olma ihtimali var, ilk yarı 0 bitme ihtimalide, uzak durulucak bir maç olduğu kesin yinede oynayacağınız zaman dikkat etmekte fayda var.

En İyi Mariobet Siteleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mariobet365 ile Kazanmaya Var mısın? © 2017 Frontier Theme